Ordre rader: 0

Tøm innkjøpsliste

Du har 0 ordrerader i innkjøpslisten.
Er du sikker på at du vil tømme innkjøpslisten?

Din innkjøpsliste

Noe gikk galt når prisene skulle lastes ned. Forsøk igjen.

Din innkjøpsliste er tom

Ledelse/organisasjon

Gelia finner du i Sverige, Norge og Finland, med EL & VVS under navnet Gelia. I Danmark finner du VVS under navnet VVS Trading. Om lag 75 personer er sysselsatt i Sverige, 65 i Danmark, 8 i Norge og 4 i Finland.

Fredrik Skarp

Forretningsområdesjef
Sverige
Norge
Danmark
Finland

Henrik Christensson

henrik.christensson@gelia.se

Salgssjef
Sverige

Stefan Loman

stefan.loman@gelia.se

Innkjøpssjef
Sverige

Per Persson

per.persson@gelia.se

Produksjonssjef
Sverige

Rene Aabenhus

ra@vvs-trading.dk

Landssjef
Danmark

Keld Kristensen

kk@vvs-trading.dk

Salgssjef
Danmark

Allan Hansen

ah@vvs-trading.dk

Innkjøpssjef
Danmark

Hans-Henrik Duus

hd@vvs-trading.dk

Lagersjef
Danmark

John Thomas Blandhoel

john.blandhoel@ahlsell.no

Landssjef
Norge

Jørn Lund

jorn.lund@ahlsell.no

Salgssjef
Norge

Pasi Paakkunainen

pasi.paakkunainen@ahlsell.fi

Landssjef
Finland

Juho-Matti Nirvi

juho-matti.nirvi@ahlsell.fi

Salgssjef
Finland

Melding fra Gelia

Javascript er avstengt i din webbleser. For full funktionalitet anbefaler vi at du slår på Javascript

Melding fra Gelia

Cookies er Inaktivert. For at nettsiden ska fungere korrekt må webbleseren tillat cookies.